KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12122042
nr 1212 2042
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad -95, numrerad 76/100. Motivet: 26x23 cm
Utrop:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:15:14
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström